Naujo numerio anonsas

 

Žinios „veža"

Po medžioklės kalbasi medžiotojai. Vienas rodo išmintį aiškindamas, kaip skiriasi stirninų trofėjai Baltijos šalyse ir kokie stirninų trofėjai vertingiausi, toliau porina apie šaunuolius medžiotojų pagalbininkus dratharus, užveda temą apie vilkų bei lūšių gausėjimą ir jų keliamas problemas medžioklės plotuose, pasakoja apie medžioklės trofėjus tolimuose žemynuose ir problemas dėl brakonierių Afrikoje... Kiti klausosi ir stebisi draugo žiniomis ir išmintimi. Tas dar ilgai „stebino" bičiulius medžiokline žinių įvairove ir gausa...

Ir mane ypač maloniai nuteikė šis išminčius - buvo aišku, kad jis ne tik skaito žurnalą „Medžiotojas ir meškeriotojas", bet ir randa jame įdomių, įsimintinų straipsnių, kuriuos perpasakodamas nustebina savo bendraminčius. Tačiau čia pat mane apėmė ir kitas jausmas: o kodėl mes, bendraminčiai, ne visi esame smalsūs ir siekiantys pažinti bent jau tai, kas mus labiausia domina, kas yra mūsų laisvalaikio, o gal net gyvenimo, dalis - apie medžioklę ir žvejybą? Kodėl esame pasyvūs klausytojai, o ne „išminčiai"?

Lietuvoje yra apie 30 000 medžiotojų ir keliskart daugiau žvejų. Su kuriuo skaitytoju bekalbėčiau, visi tvirtina, kad žurnale „Medžiotojas ir meškeriotojas" randa tokios informacijos ir žinių, kurių niekur kitur negauna, kad informacija ir įdomi, ir naudinga, kad sužino, kuo gyvena bendramintis kitame Lietuvos gale ar čia pat kaimynystėje, gretimame medžiotojų būrelyje... Kadangi skaitai šias eilutes, tavęs tegaliu paklausti: ar papasakojai savo bičiuliui klube, kaimynui, kolegai, kuo sudomino žurnalas, kodėl jį skaitai? Labai prašytume tai padaryti, kad kuo daugiau bendraminčių turėtume.

Rudenį ne tik viščiukus skaičiuoja. Prasidėjo prenumeratos kampanija. Ir šiame numeryje skelbiame akciją - žurnalą redakcijoje galite užsiprenumeruoti su nuolaida (daugiau informacijos p. 11).

O naujausiame numeryje aiškinamės, kaip pagausinti kiškių būrį ir kaip tai sėkmingai daro kaimyninėse šalyse, tęsiame pasakojimą apie dratharus, „medžiojame" stirninų trofėjus Lenkijoje ir egzotinius žvėris Australijoje, susipažįstame su legendiniu ginklu ir medžiotojų bendruomenių gyvenimu. Kaip ir kaskart - žurnalas apie jus ir jums.

Medžioklei ir žvejybai - valio!

 

Artūras Mankevičius

Žurnalo „Medžiotojas ir meškeriotojas" vyriausiasis redaktorius

tel. (85) 2790297, e. paštas mmredakcija@gmail.com

 

 

 

Platinimas

Žurnalo "Medžiotojas ir meškeriotojas" individuali prenumerata priimama visuose "Lietuvos pašto" skyriuose arba tinklalapyje post.lt (leidinio kodas 5169), prenumerata.lt

Žurnalu jau prekiaujama ne tik didžiuosiuose prekybos centruose "Iki", "Maxima", "Norfa", "Prisma" bei "Rimi", bet ir "Čia Market", "Senukai", "Šilas", taip pat "Lietuvos spauda" ir R-Kiosk" spaudos kioskuose, "Lukoil" degalinėse. Žurnalą taip pat galima įsigyti didžiosiose ginklų parduotuvėse, medžiotojų ir žvejų draugijose bei skyriuose, redakcijoje. Pageidaujantys įsigyti 5 ir daugiau žurnalo egzempliorių, o taip pat norintys žurnalą platinti, kreipkitės į redakciją e. paštu mmredakcija@gmail.com arba tel. (85) 2629541.

 

Redakcija