2021-05-29 PASKAITA „VOKIEČIŲ MEDŽIOKLINIO TERJERO AUGINIMO, AUKLĖJIMO IR RENGIMO MEDŽIOKLEI PAGRINDAI. NUO ŠUNIUKO IKI VISAPUSIŠKO MEDŽIOKLINIO ŠUNS“

2021-05-10

 

PASKAITA „VOKIEČIŲ MEDŽIOKLINIO TERJERO AUGINIMO, AUKLĖJIMO IR RENGIMO MEDŽIOKLEI PAGRINDAI. NUO ŠUNIUKO IKI VISAPUSIŠKO MEDŽIOKLINIO ŠUNS

Vokiečių medžiokliniai terjerai yra maži universalūs medžiokliniai šunys, kuriuos galima naudoti medžiojant įvairiais būdais. Jų naudojimas medžioklėje Lietuvoje turi gilias tradicijas. Pirmieji šios veislės atstovai į Lietuvą buvo atvežti 1975 metais. Vokiečių medžiokliniai terjerai iš karto užkariavo Lietuvos medžiotojų širdis. Daugelį dešimtmečių jie yra viena iš skaitlingiausių medžioklinių šunų veislių Lietuvoje.

Kviečiame į š. m. gegužės 29 d. 11.00 val. Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos rengiamą paskaitą Vokiečių medžioklinio terjero auginimo, auklėjimo ir rengimo medžioklei pagrindai. Nuo šuniuko iki visapusiško medžioklinio šuns.

Paskaitą skaitys geriausi šios veislės ekspertai – Vokietijos vokiečių medžioklinių terjerų klubo viceprezidentas Max Miller ir vyriausiasis lauko bandymų teisėjas Peter Baum.

Paskaitos metu bus verčiama iš vokiečių į lietuvių kalbą.

PASKAITOS PLANAS:

 

1.

Vokietijos vokiečių medžioklinių terjerų klubas

Max Miller

2.

Šuniuko auginimas ir socializacija

3.

Paklusnumo mokymai

4.

Mokymai aportuoti

5.

Mokymai sekti kraujo pėdsaku

6.

Mokymai šernų voljere

7.

Mokymai dirbtiniuose urvuose

8.

Bendra informacija bandymus:

Peter Baum

8.1.

Bandymai veisimui 1 ir 2 (Zuchtprüfung 1 und 2)

8.2.

Visapusiškumo bandymai (Gebrauchsprüfung)

9.

Vokiečių medžioklinių terjerų naudojimas praktinėje medžioklėje

Peter Baum

10.

Atsakymai į klausimus

Max Miller ir Peter Baum

 

Paskaita vyks nuotoliniu būdu, Microsoft Teams platformoje.

Paskaita yra mokama. Registracijos mokestį 15 eurų, prašome pervesti į Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos sąskaitą: įm.k.191904126, AB SEB bankas a/s LT61 7044 0600 0030 3968. Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodyti „Už 2021-05-29 paskaitą“. Jei mokate už kitą asmenį, mokėjimo paskirtyje dar nurodykite dalyvio vardą ir pavardę.

Norinčius dalyvauti paskaitoje, prašome registruotis el. p. lmzdkinologija@gmail.com. Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, telefoną ir el. paštą bei kartu atsiųsti registracijos mokesčio pavedimo kopiją.

Užsiregistravusiems, bus atsiųsta nuoroda prisijungimui.

Dėl smulkesnės informacijos kreiptis į Draugijos šunininką Vytautą Tamošiūną - tel. 8 662 14 095.

Registracija vyksta iki 2021 m. gegužės 28 d. Iki susitikimo !

Įvertinkite savo kompiuterio ir interneto galimybes prisijungimui.

Užsiregistravusiems, bet nesudalyvavusiems paskaitoje, registracijos mokestis nebus grąžinamas.