"Medžioklės rago" taurės šaudymo varžybos

2018-08-08

Kaip ir kasmet, pirmąjį rudens savaitgalį, kviečiame dalyvauti Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos šaudymo varžybose "Medžioklės rago" taurei laimėti.

Varžybos vyks š.m. rugsėjo 2 dieną, (sekmadienį), Jurbarko rajone, Giedrių kaime, Pievų g. 9. Esančioje šaudykloje. Varžybų pradžia 9.30 val., registracija ir pasirašymas saugaus elgesio žurnale šaudykloje nuo 8.00 val.

 

Tradiciškai moteris kviečiame atskirai sudaryti savo komandas ir aktyviai registruotis į „Damų lygą", kuriai nuo šių metų yra įsteigta pereinamoji taurė. Damų lygos dalyvės konkuruos tik tarpusavyje.

Į varžybas kviečiame atvykti ir sirgalius bei gausias palaikymo komandas. Šaudykloje veiks kavinė, kur bus galima pavalgyti ir atsigerti.

 

Komandų registacija priimama el. paštu info@eismocentras.com ne vėliau kaip iki rugpjūčio 29 d. Registruojantis reikia nurodyti komandos pavadinimą, dalyvių vardus ir pavardes, ginklų leidimų numerius, ginklų modelius ir numerius. Registracija vykdoma TIK per LMŽD narius (asociacijas).

Dalyvavimo mokestis vienai komandai yra 90 eurų. Mokestis mokamas į IĮ.„JURBARKO SAUGAUS EISMO CENTRAS" Įm kodas 158320066, pvm. k. LT583200610, A/s LT667300010134454642 SWED bankas. Banko kodas 73000.  Grafoje "Mokėjimo paskirtis" nurodyti: "Startinis mokestis varžyboms LMŽD „Medžioklės rago" taurė ir komandos pavadinimą. Tik sumokėję startinį mokestį dalyviai bus įtraukiami į starto protokolą.

 

Iki susitikimo varžybose!

Priedas: šaudymo varžybų nuostatai.