Šaudymo varžybos "Medžioklės rago" taurei laimėti

2017-08-09

Kaip ir kasmet, pirmąjį rudens savaitgalį, kviečiame dalyvauti Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos šaudymo varžybose "Medžioklės rago" taurei laimėti.

Varžybos vyks š.m. rugsėjo 2 dieną, (šeštadienį), UAB Vensva šaudymo centre, Lieplaukalės kaime, Plungės rajone. Varžybų pradžia 10 val.

 

Gražia varžybų tradicija jau tapo „Damų lyga" su atskiru apdovanojimų fondu. Pritarus varžybų organizatoriams, Plungės rajono medžiotojų ir žvejų draugijai, ir šiemet kviečiame moteris aktyviai registruotis į šią lygą. Damų lygos dalyvės konkuruos tik tarpusavyje.

Į varžybas kviečiame atvykti ir sirgalius bei gausias palaikymo komandas.

 

Komandų registacija priimama el. paštu tomas@vensva.lt, ne vėliau kaip iki rugpjūčio 31 d. Registruojantis reikia nurodyti komandos pavadinimą, dalyvių vardus ir pavardes, ginklų leidimų numerius, ginklų modelius ir numerius.

 

Dalyvavimo mokestis vienai komandai yra 80 eurų. Mokestis mokamas į UAB VENSVA" sąskaitą LT69 7044 0600 0788 4374,  SEB bankas. Banko kodas 70440. Grafoje "Mokėjimo paskirtis" nurodyti: "Startinis mokestis varžyboms LMŽD „Medžioklės rago" taurė ir komandos pavadinimą. Tik sumokėję startinį mokestį dalyviai bus įtraukiami į starto protokolą.

 

Iki susitikimo varžybose!

 

VARŽYBŲ NUOSTATAI